Jojobet Para Çekme

Jojobet sitesinin para çekme yöntemleri ile ilgili detaylı rehberimizi sizler için hazırladık. Jojobet Haber sitesi olarak tüm kullanıcıların, en güncel bilgilere ulaşmasını sağlayacağız. Jojobet Para Çekme yöntemleri aşağıdaki gibidir.

Banka Havalesi

Tüm bankalar ile kendi adınıza kayıtlı hesabınıza 7 gün 24 saat alt limit 50 TL olmak üzere %100 güvenli bir şekilde çekim talebinizi iletebilirsiniz.

Papara

Kendi adınıza kayıtlı olan Papara hesabınıza alt limit 50 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Papara ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Jojobet Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Ecopayz

Kendi adınıza kayıtlı olan Ecopayz hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Ecopayz ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Jeton

Kendi adınıza kayıtlı olan Jeton hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Jeton ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

CMT Cüzdan

Kendi adınıza kayıtlı olan CMT Cüzdan hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus CMT Cüzdan ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü Canlı Destek Hattı ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecekleri sayfa üzerinden gerekli yönergeleri uygulayarak onaylatmanız gerekmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir